Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netezés közben kikapcsolt a...

Netezés közben kikapcsolt a monitor. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Épp neteztem mikor a monitor kikacsolt és többszöri újraindítás után sem indult el. Levettem a gépház oldalát és láttam hogy elinduláskor elkezd forogni a videokártya hűtője majd pár másodperc után leáll. Jelenleg a gépben lévő integrált videokártyát használom mert azzal működik.


Videokártya: Nvidia Geforce GTX650 OC 1Gb

Táp: 600W-os



2015. ápr. 26. 09:53
 1/5 Tengor ***** válasza:

GB, az amire gondoltál.

Nem csak a monitor kapcsol ki, hanem az egész gép leáll (max a táp nem kapcsol ki).

Táp pontos típusa? Hőfokok hogy állnak?

2015. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AZ 1Gb a memória mérete. A gép nem kapcsol ki csak a monitor. A táp márkáját nem tudom mert összerakáskor tették bele valami márkátlan táp. A hőfokot meg nem tudom megnézni mivel a monitor nem kapcsol be egyáltalán.
2015. ápr. 26. 10:07
 3/5 fersk ***** válasza:

Az 1 Gb=1 gigabit. :)

GigaBájt (GB) az, mint írták.

2015. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen tényleg bocsi.
2015. ápr. 26. 10:36
 5/5 Tengor ***** válasza:

Hidd el, hogy nem a monitor kapcsol ki, hanem az egész gép leáll, megfagy, elszáll. Más kérdés, hogy kap áramot, ezért a ventilátorok mennek tovább.

Viszont úgy látom arra vársz, hogy mi egy varázsgömbbel megjósoljuk, hogy mi a géped baja. Tápot nem tudod? Megnézed.

Hőfokot nem tudod? Keresel egy programot, ami kijelzi és logolja, majd fagyás után megnézed.

2015. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!