Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop milyennek számítot...

Ez a laptop milyennek számított '98-ban? Mai árakon számolva mennyibe kerülhetett? Nagy szó volt akkor egy ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ez üzleti kategória volt? Vagy akkor még miden laptop abba tartozott?

Azért kérdezem, mert nekem van egy ilyenem, de kb. 2006 körül vettem olcsón, használtan, és még én is használtam egy darabig, és az akkumulátort leszámítva semmi baja, annak ellenére, hogy azóta már 2 újat használtam el, szóval ez egy sokkal jobb, tartósabb gép.


2015. ápr. 25. 23:48
 1/2 Tengor ***** válasza:

Közel egyedülállónak számított, 98-ban még nem volt 1000-féle laptop. Volt néhány és azt is csak a nagyon gazdagok engedhették meg maguknak. Igen, nagy szó volt.

Mai áron számolva 0 Ft-ot ér.

2015. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És akkor már lehetett ilyet kapni Mo.-n?

És azt, hogy mai áron számolva, úgy értettem, hogy az akkori új árához hozzászámoljuk az inflációt.

Szerintem bekerült kb. 3 fizetésbe, szóval olyan, mint ha ma 500k lenne egy gép.

Gondolom, ha most akarnám eladni, 0Ft-ot érne.

2015. ápr. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!