Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Xbox One-om, meg egy...

Van egy Xbox One-om, meg egy jó PC-m, amiből csak VGA hiányzik. Eladjam az Xbox-ot és vegyek VGA-t vagy tartsam meg az Xboxot?

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy 3 éves gépem, ami annyira nem rossz, csak VGA hiányzik belőle:

i5-2600K proci 4,4 GHz-en, 8GB RAM, 240-es SSD, 2TB HDD, stb.

meg van egy Xbox One konzolom.


Szerintetek eladjam a boxot és vegyek egy fasza VGA-t, pl. GTX970? Vagy maradjon az xbox és játszak azon? Ti mit tennétek?


2015. ápr. 24. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így nettó hülyeség. Konzol-pc vita mindig jó kis flamewar és személyeskedésforrás, de a tényen nem változtat, hogy hiába van egy jó PC-d, ha nem tudsz játszani többé a konzolexkluzív játékokkal. Nagyon szép dolog, ha spórolsz egy jó videokártyára, hogy tudjál játszani pc-n is, de konkrétan eladni az XBOX-ot érte hülyeség, mikor egy rakat olyan játék jelenik meg oda, amiről a legtöbb pc-s csak ábrándozik.
2015. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.


Nem akarok kötekedni, de egy csomó "XBOX Exkluzív" játék kijön Pc-re.


Lásd

Ryse: son of rome

Dead Rising 3


Ha akarsz XBOX-al játszani, akkor tartsd meg, és spórolj egy VGA-ra, ha nem akkor meg add el.


Ja és ne feledd :P


PC az MMO-k fellegvára, hogyha netán szeretnéd a műfajt. :P

2015. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légyszi, ne legyél ökör, ha valami konzolexkluzív, az azt jelenti, hogy nem jelenik meg PC-n/rivális konzolon. Ha már megjelent, akkor nem exkluzív.
2015. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vennék bele vga-t, mivel nekem számít a grafika, a játékok mennyisége (ha már feljött a téma, több pc exkluzív van mint fordítva), és sok játékhoz vannak modok, konzolnál azokról is lemaradsz.
2015. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, pont erről beszéltem... indul a pc master race.
2015. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem, szóval leírtad a véleményed az xbox mellé, én a pc mellé, emiatt elkezdtél hisztizni. Magyarázd meg: ha van pénze és szándéka akkor miért ne tehetné meg, hogy túl lép a konzolok limitjein?
2015. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.


Miért a Dead Rising 3, Ryse, mi volt, ha nem konzol exkluzív?


Legalább hülyének ne nézzél.

2015. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!