Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GAMING laptopnak Asus ROG-ot...

GAMING laptopnak Asus ROG-ot vegyek vagy szabad venni Acer-t is akár gamelésre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az árkategória 280-340 e ft kürül lenne.



2015. ápr. 21. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A ROG legtöbb esetben csak pénzlehúzás, egy jól hangzó név, amit megvesznek a gamerek. Persze, van 1-2 extra funkció bennük, de javarészt ezek mindig kihasználatlanul állnak. Az említett két laptop viszont teljesen ugyanolyan. Az a +100MHz a processzornál nem számít, a videokártyáknak meg közel azonos a teljesítményük. Az acer közel sem éri meg az árát, az biztos.
2015. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Acer nem túl megbízható márka laptopok esetén.Lenovoból is vannak elég jó kis gamer laptopok és elég megbízható a lenovo.Nekem is van egy 6 éves lenovo laptopom és semmi gondja bírja a strapát rendesen.Asus-al sem jársz rosszul.
2015. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak kérdés, nem kötekedés:

Fogod hurcolászni a laptopod? Mert annyi pénzből brutális asztali gépet lehetne összerakni játékra. Laptopból meg csak simán jót.

2015. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap nézegettem is nagyon durva gamer pc jönne ki i7-4790k-val. Sajnos kollégista vagyok így fontos lenne laptop.
2015. ápr. 21. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az árukereső oldalon ezt a laptopot találtam:

www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/g551jm-dm057d-p244528693/

2015. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

(remélem most jó lesz a hivatkozás).

2015. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belinkelted ugyanazt, amit ő, csak 10e forinttal olcsóbb, mert kisebb a kijelző mérete és a videokártya memóriája.
2015. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:

A 17"-os laptop megítélésem szerint egy elvetélt koncepció.


Hordozni kényelmetlen, mert nehéz mint a dög, asztali gép helyett használva a kijelző kicsi, a hardverkomponensek meg piszok drágák benne, ha komoly teljesítményt szeretnél.

2015. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7:

A grafikus memóriával kapcsolatban rosszúl írod, mert amit én linkeltem be, annak pont hogy több:

[link]

A merevlemez fordulatszáma is több, de ennél a laptopnál, az optikai meghajtót érdemes SSD-re kicserélni.

2015. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!