Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mit várhatok egy...

Szerintetek mit várhatok egy AMD Athlon X4 750K+ r9 270 (nem x-es változat) -tól a witcher 3 terén?

Figyelt kérdés
elindulni gondolom elindul . 720p-t lowon szerintetek tartani fogja stabil 20 fps-el low beállításokkal ?

2015. ápr. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, talán, a raptor programját az AMD-nek mindenféle képpen töltsd le, az nagyon jól optimalizálni tudja a játékokat :) (nem mindent, de sok játékot tud optimalizálni) sztem először low-on nyomjad minden minimumon, aztán tologasd feljebb ha bírja
2015. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
720p-ben szerintem medium környékén is el fog menni rajta 30 fps körül. A minimum rendszerkövetelményeket általában úgy írják, hogy azon már élvezhetően (30 fps környéke) fusson FullHD-ban lowon. Mivel te csak 720p-ben fogsz játszani, jobban kéne mennie :)
2015. ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem jelenik, nem tudhatjuk. De szerintem simán menni fog.
2015. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2015. ápr. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!