Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam egy laptopot de...

Vásároltam egy laptopot de nem tudom mi van a videokártyával valaki valami tipp?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek vásároltam egy lenovo g50-45 tipusu laptopot model tipusa 80e3 azt mondták mediamark-ba hogy 1gb videokártya van benne miközben azt írja ki egy r4 típusú 512 mb kártya van benne de ha bemegyek az eszközkezelőbe ott 2 video kártyát ír egy r5 meg egy r4 megnéztem a lenovo systems nev

ü programmal a gép adatait és van benne elvileg egy 2g kártya meg egy 512 amit használ a lapos , hogy tudnám megoldani hogy ne a kicsit használja egyáltalán valaki megtudja mondani tényleg van benne e egy 2gb videokártya? nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket


2015. ápr. 19. 10:25
 1/3 A kérdező kommentje:
nem 2 g kártya hanem 2gb bocsánat a helyes írási hibákért
2015. ápr. 19. 10:27
 2/3 anonim ***** válasza:
A "nagy" kártya akkor kapcsol be, amikor szükség van rá, pl. 3d játékot futtatsz. Egyébként a "kicsi" megy, energiatakarékosság miatt.
2015. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az az érdekes játékokba is az integráltat használja
2015. ápr. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!