Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ettől erősebb konfig 250ezerér...

Ettől erősebb konfig 250ezerért? Vagy ez megéri?

Figyelt kérdés

-Z87-es MATX lap

-i7-4770k Proci

-16giga DDR3-mas RAM

-R9 290

-2TB SSHD Winyó

-Gamer egér és billentyűzet.


A lényeg az, hogy ez kompletten egyben megvásárolható konfig külföldön(küldölfön élek tehát nem haza szállíttatnám, a garancia is oda érvényes). Ennek van nyilván hátránya valamint nem is tudok pontos adatokat, hogy milyen lap, milyen ram, milyen 290 viszont itthon akár pcxen akár iponon rakom össze ha leggagyibb alkatrészeket nézem is 330körül áll meg. Szívem szerint 970et raknék bele ha építenék, de ha külföldön konfigurálom akkor még többől áll meg. Vélemény? Megéri?



2015. ápr. 16. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó gép viszont a procira érdemes venni egy komoly hűtőt mert gondolom húzni fogod azért kell szorzózármentes processzor.Játékok szempontjából felesleges a 16 giga ram elég 8 is.Jó szellőző házat nézzél hozzá mert az r9 290 fűt rendesen és ,ha megtaposod a procit annak se fog ártani a szellőzés.
2015. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ezeket tudom viszont amint írtam ez egy komplett konfig amit így egyben lehet megvenni. Nem tudom konfigurálni. Nem tudok változtatni semmit rajta csak így árulják és így kerül 250be. A proci húzáshoz Z97-es lap kellene tudtommal egyébként is. De FullHD-ba csak játéknál kétlem, hogy egy darabig kevés lenne. Ez még úgyis megéri ha a 290-et eladom és veszek a helyére egy 970-et. Minimálisan emelkedik az ára, de még akkor is verhetetlen. köszi
2015. ápr. 16. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen táp van benne??Mert az nagyon nem mindegy.
2015. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami 625W-os. Nincs megadva a pontos név. Viszont az az egyik legértéktelenebb alkatrész benne könnyen cserélhető. Ha valami nevenincs akkor azt tudom cserélni, átkábelezni. Lenovo X510 a konfig. Kétlem, hogy építenének egy ilyen konfigurációt valami gagyi tápra. Ha mégis akkor az könnyű szerrel cserélhető.
2015. ápr. 16. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs odaírva, akkor az esetek 99%-ában valami nagyon gagyi az adott alkatrész, mert nyilván ha jó lenne, akkor reklámoznák vele magukat. Egyébként pedig ha egyben veszed meg a gépet, akkor a garancia is egyben lesz érvényes, vagyis nem fogsz tudni cserélni semmit benne magadnak. Szóval járj utána annak a tápnak, mert ha rossz, könnyedén tönkrevághatja az egész konfigot.
2015. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

B85-ös atx lap

i5 4460

2x4gb ddr3 ram

1tb wd ezex

Samsung 850 evo 120gb ssd

gtx 970(amit én néztem gigabyte)

fsp raider 550

meg egy olcsóbb gépház.. +összeszerelés

ez pcx-en 270k lett.. ebben minden megbízható alkatrész és bár nem i7 szerintem erős.. mégis elég jó gép amit kitettél csak az sshd(legtöbben inkább ssd+hdd-t preferálják) és az táp probléma.. de ha meg tudod beszélni velük hogy cseréljék le a tápot még ha +20000ft-ba is kerül akkor nagyon jól jössz ki belőle.. vagy különböző oldalakon összenézed magadnak az alkatrészeket és darabonként összerakod..

2015. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!