Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja, hogy kisebb...

Mi okozhatja, hogy kisebb lökés/ütés hatására bekapcsol/újraindul a PC-m?

Figyelt kérdés
Mi mehetett tönkre, mit cseréljek szerntetek ha a fent említett hiba áll elő konstansan? köszi:)
2015. ápr. 14. 23:17
 1/8 Panda Péter ***** válasza:
15%
az nem merült még fel hogy ne lökdösd/ütögesd? :D
2015. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az asztalon van a pc, és sajnos már ha erősebben könyökölök az asztalra attól újraindul. De nem elkerülni akarom a hibát, hanem megoldani, mert ez 1általán nem stabil így. De nem tudom, ez táp/alaplap/proci/vinyó..stb okozhatja?
2015. ápr. 14. 23:27
 3/8 anonim válasza:
47%
Szerintem vga, vagy memoria.
2015. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Panda Péter ***** válasza:
47%

na igen, ezek az alkatrészek pont nem érzékenyek a fizikai erőhatásokra.


első körben azt mondanám nézd meg minden kábel, csatlakozó jól csatlakozik-e. aztán eressz rá egy hdsentinel a vinyóra, az rendben van-e.

2015. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
nekem pont a vga csinálta ezt.
2015. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szűkítheted is a hibalehetőségeket. Pl. húzd le a bekapcs gombot az alaplapról, hogy úgy is csinálja-e. Utána VGA kártya kivesz, meghajtók lehúz, szépen sorban, mindegyik lépés után kipróba. Előbb-utóbb meg kell szűnjön a hibajelenség (jó esetben).
2015. ápr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor sajna több dolog is okozhatja:/ a hétvégén eljátszok akkor vele
2015. ápr. 15. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
A tápkábelt se felejtsd ki a konnektor felől. Főleg a tápegységnél ellenőrizd, rendesen érintkezik-e az aljzattal.
2015. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!