Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet ajánlotok CSGO-hoz?

Milyen gépet ajánlotok CSGO-hoz?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg hogy elvigye legalább 120 fps-el,80000 FT-ért.+,- 5000 FT
2015. ápr. 9. 08:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként is, a CS-ben inkább a reakcióidődön van a lényeg, az meg független a szemedtől.

Legyen egy ergonomikus, pontos egered, egy 5ms-es monitorod, és máris csak rajtad áll. Ha biológiailag lassú a reakcióidőd, ha a neuronok 0,6-0,7 másodperc alatt jutnak el a szemedtől az agyadig és dolgozódnak fel. Váratlan helyzetekben ez az érték nagyobb is lehet.

2015. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ebben teljesen egyet értek hogy a reakció id a legfontosabb de számomra a folyékony képhatása null töredezettség és lassulás mellet az igazi.tegnap am ki próbáltam egy 16 ms-el rendelkező monitort mondhatni olyan volt 2 ms után mint ha 2x er olyan gyorsak lennének az ellenfelek még így is mentem pár versengőt és nem volt az igazi.
2015. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem baj, nektek jó lesz a konzol is
2015. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem nem kell konzol !
2015. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én cod2-ből tudok kiindúlni, ott érezhető volt a 60 és 250fps közötti különbség. Sokkal gördülékenyebben, tisztábban, folyamatosabban megy a játék több fps-el. Kevés fps-el érezhetően laggosabb. Volt, hogy az fps jelző nem volt bekapcsolva, és tudtam, h nem a megfelelő értéken megy, hanem sokkal kevesebbel. Évek alatt ezt már érzi az ember, főleg ha ugyan azzal a játékkal tolja, naponta több órán át...
2016. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
cs go nál azért annyira nem drasztikus ez viszont 60 75 hz monitoron sem árt egy stabil 130 fps a játékban úgy gondolom .
2016. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 abelmaster válasza:
Akik az fps-nen vitáznak, azoknak mondom, hogy a Valve Cs Go-hoz csak 60fps-es szervereket futtat, azaz hiába van két millió fps-ed akkor is 60fps-t fogsz látni, mert a szerver nem enged többet. És vita lezárva. :D
2016. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ezt tudjuk évek óta ! a tény meg az hogy gyere 60 fps-el én meg megyek 150-200 -al és melyikünk fog többet halni meglátjuk.
2016. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!