Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalál játék közben, mitől?...

Kékhalál játék közben, mitől? (többi lent)

Figyelt kérdés

Dying Light játszottam tegnap, 3x egymas után 10-15s befagyás 4nél kékhalál lett. Olyan gyorsan eltűnk hogy nem tudtam kiolvasni a hibakódokat. Bekapcsol a gép, és észre veszem hogy közben a bios is alapbeáálításokra visszaállt. Úgy hagytam, mikor bekapcsolt futtattam prime85 kb fél óráig és semmi nem lett. Most kicsit bele másztam biosba és visszaállítottam úgy ahogy volt a ramom 2x2gb 1066mhz 2.1V így beállítottam és futatom a prime-t 5perc után ugyan ilyen kékhalál. Hogyan orvosolhatnám úgy hogy 1066on menjenek a ramjaim?

VGA GTX650ti oc,

proci q6600

asus p5q alaplap


2015. ápr. 8. 12:23
 1/4 Szőrös Béka ***** válasza:
Sehogy... minek akarod, hogy 1066-on menjenek?
2015. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A memóriák alapból 1066-osak, vagy te tuningoltad meg őket?
2015. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapból, azért állítom hogy 1066on menjenek, mert ha automatikuson hagyom akkor csak 800on müködnek. Most próbáltam fesz emelés nélkül, és talán így most jó lesz.
2015. ápr. 8. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd őket 800-on, körülbelül semmit nem jelent, hogy most 800, vagy 1066. Ha 800-on stabil a gép, akkor ne gyilkold szegény memóriákat!
2015. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!