Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik helyesen a...

Miért nem működik helyesen a hálózati kártya?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben gépeket javítgatok. Nem volt ez másképp most sem, kaptam egy régebbi típusú Toshiba A30 (PSA30E) laptopot.

Windows telepítés volt az elsődleges dolog amiért hozták. Ez "pillanatok" alatt meg is volt, már amennyire ettől várható. Jöttek a driverek. Először bedugom az UTP kábelt, lássuk tudom-e direkt rászedni a drivereket. "Egy hálózati kábel nincs bedugva", pedig bent volt. Net nincs. Gondoltam, hát akkor elő egy pendrive-ot és majd szedek rá egy everestet, és leszedek minden drivert. Meg is lett, minden királyul megy, bedugom a kábelt, ugyanaz.

Átrakom a gépem beállításait, úgy se megy. Duplexet és speedet állítgatok, úgysem. Szolgáltatásoknál elindítom a vezetékes hálózatot, akkor sem. Átszedek minden beállítást a gépemről, még mindig semmi. Lecsatlakoztatom, vissza, újra a drivert, és semmi.

Alaplapi cucc, nem tudom kivenni. Mégis mi ez és mi erre a megoldás?



#internet #hálózati kártya #egy hálózati kábel nincs bedugva #Realtek 8139/810x family FEA
2015. ápr. 7. 11:09
 1/3 A kérdező kommentje:
A kártya minden szerint egy Realtek RTL8139/810X PCI Fast Ethernet Adapter
2015. ápr. 7. 11:11
 2/3 Tengor ***** válasza:
USB-s ethernet kártya. A gépben lévő elpukkant.
2015. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ez akkor is megtörténhet, ha minden azt érzékeli, hogy életben van?
2015. ápr. 7. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!