Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen proci-t vegyek?

Unit88 kérdése:

Milyen proci-t vegyek?

Figyelt kérdés
Gigabyte PA65-UD3-B3 alaplapom van, vennék egy új procit (főleg játékra lenne használva) 60-70 ezer között, de nem bízok annyira a hozzáértésemben, hogy egyedül döntsek szóval itt megkérdezem. Ha kéne még egyéb infó tudok vele szolgálni

2015. ápr. 5. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 3570 erősebb. Alapból magasabb órajel, PCI-E 3.0 támogatás. (Ma még nem, de holnap akár már számíthat ez is.)

Azt én sem értem, hogy akkor miért drágább a 2320?

Amúgy nekem is 2320 van. Na arról nem lenne érdemes cserélni, de az i3-hoz képest jóval nagyobb a teljesítményugrás.


Nem akartam a Xeonos srác szavába vágni, de amit ajánl szerverekben szokták használni. Játékra elvileg alkalmas (hallottam ilyet...), de ahhoz drága. Használtan persze ki lehet fogni jó áron, annak minden veszélyével. (Nem érkezik meg, megérkezik, de nem működik, etc)

2015. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elismerem, abban is van valami, amit 01:27 írt.
2015. ápr. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Asszem maradok a 3570-nél, az jónak tűnik.
2015. ápr. 6. 02:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!