Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jedi Knight Jedi Academy...

Jedi Knight Jedi Academy indítási probléma. Tudnátok nekem linket adni a videókarimhoz hogy működjön a játék?

Figyelt kérdés

Bővebben a problémám :


Elindítom a Jedi Knight-ot és a következő hibával kidob :

GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem. Azt tudom hogy frissiteni kellene a videókártyám de sajnos nem tudom hogyan is kell... eszközkezelőbe frissitettem a videókártyámat de sajna azt írja hogy "Már telepítette a legjobb illesztőprogramot az eszközhöz"


Operációs rendszer: Windows 7 (32bit)

Videokártya: Radeon x600/x550 series



#videó kártya frissítés
2015. ápr. 2. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A catalist tartalmazza az opengl-t.

Ilyen nincs hogy X600/X550. Vagy x6 vagy x5.

Egyértelműen ez a probléma megszűnik ha a videódriveredet helyesen frissíted.Ne az eszközkezelőbe frissítsd hanem az AMD hivatalos honlapján: [link] és nem ártana ha tudnád hogy milyen V.kártyád van.

2015. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]



Itt a link. Ezt írja a videókártyámhoz.

2015. ápr. 2. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a videokártyád hanem a Mikrofos univerzális Xarja amit felrakott.Vagy fitikálisan lekukkolod hogy egyáltalán mi van ráírva vagy az Aida64 progival kideríted.
2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fizikálisan-bocs.
2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan régi a kártyád hogy W7 driver nem is készült hozzá de wista driverrel próbálkozhatsz.

Vagy ez [link]

vagy ez [link] jó lesz hozzá.Az már más kérdés hogy elég lesz e a kari a játékhoz.

2015. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a linkek nem jók. :( de kiderítettem a videókártyám: ATI Radeon X600 Pro (RV380)
2015. ápr. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!