Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a monitoromnak?

Mi lehet a baja a monitoromnak?

Figyelt kérdés

egy 11 éves samsung syncmasterröl lenen szó pontosan 997df röl,olyat csinál a kics mocsokja (csak néha) épp ma este fordult elö vele 3x ezenkivül még decemberben 2x.

a probléma ma is meg máskor is ojankor jelentkezett mikor volt 1 pilanatnyi áramszünet tehát az az 1-2mp es amit már upsz nélkül észre is vett a gépem röktön indult is ujra,meg a monitor is kikapcsolt 1 pilanatra,de utánna ö már nemkapcsolt be.egésszen adig még kinem vittem az udvarra a hideg levegöre ott volt 2órát majd behoztam a szobába és azota megy,gond nélkül.de hozáfüzöm h nem csak képet nemakart adni hanem apszolut nemreagált az áramra

hiába huztam majd dugtam vissza az áramkábelt,mégcsak a ledje se vilant fel..milehet a gond,valami a nygafeszültségü trafó körül,vagy kondi??



2015. márc. 30. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte akármi egy 11 éves monitor ha sokat használtad, használták, akkor már idősnek számít. Én a helyedben már holnap mennék venni egyet, mert az nagyobb szívás ha hirtelen végleg megadja magát.
2015. márc. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!