Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SeeMta-hoz szeretnék videókárt...

SeeMta-hoz szeretnék videókártyát, melyiket?

Figyelt kérdés

Aki esteleg nem tudja mi az a seemta annak itt egy videó

https://www.youtube.com/watch?v=rCYZAS_-7cM 1:21-nél van leírva a gépigény,és az én gépem mindennek megfelel kivéve a videókártya és a 32bit miatt nem fut jól(természetesen újra lesz rakva 64 bitesre ha meglesz a vga).

Két videókártya van választás alatt

egy 2GB-os 64bites- [link]

és egy 1GB-os 128bites- [link]

Erre a kettőre gondoltam,többet nem szeretnék rákölteni!Esetleg ha valaki tud ebben az árban hasonló kategóriáút,arra is kiváncsi lennék.

Előre is köszönöm!



2015. márc. 30. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ez legyen: [link]

1.Ár/érték kategóriában sokkal jobb.

2.Támogatja a dx11-et

3.HDMI-port van rajta

4.2-GB az rengeteg számít

5.Jobb az órajele,és még pár apróság

Szép estét!

2015. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mi miatt nem fut jól a see? Crashel? Laggol? Lehet hogy nem is a Vga a baj, hanem a proci gyenge. És tudod hogy pontosan miért kell 64bit win? Mert az több ramot támogat tehát az is lehet hogy kevés a ramod hozzá. Nézz utána ezeknek és ha meggyőződtél arról hogy a vidikártya a baj, akkor az előttem válaszoló megoldását ajánlom én is :)

Sok sikert előre is :)

2015. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használt HD 7750 már van 20k-ért.
2015. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(Bocsi azert nem hasznalok ekezetet mert telefonrol irok)a map betoltessel van a legtobb baj es crashelni is szoktam bar nem surun,de a 4G rambol csak 3,4et hasznal a gepemde aztmondta a szerelom higy ezt megtudja oldani,szoval igen a videokartyaval van a gond.o

Koszi a valaszokat.

2015. márc. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!