Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gigabyte H61M-S1 alaplapba...

Egy Gigabyte H61M-S1 alaplapba illeszkedne egy Gigybte R9 280 3G DDR5 VGA? +jó hozzá ez a táp:EVGA 600B 600w 80+Bronze

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Alaplap + videókártya passzol


A tápegység is jó de lehet tud valaki ajánlani neked jobbat aki jobban ért a tápegységekhez.Én például sose hallottam erről a tápegységről

2015. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A VGA+Alaplap az oké,viszont a táp nem túl jó! Tápon sose próbálj meg spórolni,és lehetőleg CoolerMaster,Corsair,Thermaltake,és esetleg még Zalman tápokban gondolkodj! Szép estét!
2015. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az EVGA megbízható márka, sőt, szerintem jóval megbízhatóbb tápok terén mint például a Cooler Master. Amit kinéztél magadnak, az jó választás a videókártya mellé.


Ha újonnan veszed őket, akkor esetleg egy FSP Raider 550-et megfontolnék a táp helyett a +2 év garancia miatt (EVGA-hoz általában 3, míg FSP Raiderhez általában 5 évet adnak).

2015. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!