Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ideiglenesen elég lesz ez a...

Ideiglenesen elég lesz ez a videókártyához?

Figyelt kérdés
Hello. Szóval most vennék egy GTX 970 -et, és a processzorom most egy A6-3670k, az alaplapom pedig egy Gigabyte A55M-DS2. Szóval, megvenném a GTX 970 -et és egy tápot is vennék (Cooler Master 600W), és az lenne a kérdésem hogy ideiglenesen elég lenne -e a kártyához a proci és az alaplap? Természetesen azt is cserélem 2 hónap múlva egy i5 -re és egy MSI gaming alaplapra.

2015. márc. 28. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg a kártyát, felesleges. Egyrészt elképesztően kihasználatlanul állna, másrészt pedig 2 hónap múlva már olcsóbban is meg fogod tudni venni az új AMD-k miatt.
2015. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 2 hónapot úgy értettem hogy a vásárlás után 2 hónap múlva. Mert a karit meg a tápot júniusban venném, az alaplapot meg a procit augusztusban!
2015. márc. 28. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az értelmes vásárlás úgy lenne: Előzör alaplap + proci, aztán a táp, meg a VGA. Miért fordítva csinálnád? Ne legyél telhetetlen, most 2 hónapig szenvednél ezzel a kártyával ebben az ergya konfigban? Kibírod addig, nekem fél évig nem volt VGA-m egy Intel Core i5 4460 mellett és mégis túléltem!
2015. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Illetve : Minek a 600 w táp?

8 magos húzott 4.5 ghz feletti i5-öt tervezel?

Akkor komolyabb lap is kell.

Na meg a Cooler Master 600-as "olcsó" tápja nem éppen ajánlatos.

Ahogy írják.

Ha mindenképp később akarsz CPU-t venni akkor :

B85 lap + g3420 legyen majd később i5.

2015. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én értettem, nem vagyok bolond, ettől függetlenül még olvasd el még egyszer, amit írtam.
2015. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen ugyanilyen processzorom volt.


Te........ ez még a GTX650-emet se hajtotta ki.


Mondok egy példát:


Cs:GO-ba megvolt a stabil 60 fps 5v5 kompetetívbe minimum-medium grafikán 900p-ben.


Lecseréltem a processzort egy i5-4690-re.


Cs:GO-ba megvan a stabil 120FPS 1080p-be MAXON 5v5 kompetetívbe. De talán olyan 100-110 stabil fps a max, de le korlátozom a monitorom miatt, ne egye feleslegesen az áramot. :D

2015. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mondtam, hogy cserélem a processzort is... csak később, és szerintem tök mindengy hogy melyiket venném először..
2015. márc. 28. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor úgy magyarázom, hogy megértsd, mert látom máshogy nem megy: lassan jönnek a kib**ott új AMD-k, g**ire olcsóbb lesz minden, saját pénzedet b**znád ki az ablakon, ha most megvennéd teljesen felesleges a kik*rt 960-at, mert 2 hónap múlva, mikor amúgy is vennél hozzá mást, már megkapnád olcsóbban, és még feleslegesen sem költöttél, mikor kib**zottul nem használnád ki a kártya erejének még az ötödét sem.
2015. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!