Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfogyott a memória?!

Elfogyott a memória?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hete vettem egy RAM-ot a második slotba is, és azóta érdekes hibákra lettem figyelmes. Nos, eddig 4GB 1333mhz Kingmax RAM volt a gépembe, ezt kevésnek találtam ezért vettem is még egy ugyan ilyet a 2. slotba. Igen ám.. De mióta megvan a 2. is sokszor lassan bootol be a rendszer, sokszor leállnak az alkalmazások, a windows és elfogy a memória.

Ez mitől történhet? Nem teljesen értem. Mellesleg ugyan azt a ramot vettem, csak másfél évvel később, de a biosban a gyártó teljesen eltér egymástól, illetve a nagysága is más.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 27. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány slotos az alaplap?Mert van valami olyasmi hogy ha négy van akkor a 1 slotba és a 3 sotba kell tenni,mert így hatékonyabb!Olvasd el az alaplap kézikönyvét!
2015. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két slotja van a lapnak.
2015. márc. 27. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
ehet hogy hibás a második slot!Vidd e megnézetni!
2015. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!