Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i3-4160 játékra?

Intel Core i3-4160 játékra?

Figyelt kérdés

I5-re nagyon sokallom a pénzt.

Egy i3-4160 hogyan kezelné a modern játékokat?

Nem számít a közepes grafika, és a 30 FPS sem (annyi nekem bőven elég)


2015. márc. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
fifa 15 nem indul el vele, mivel 2 magos, illetve várhatóak a továbbiakban olyan programok, amikhez kell majd a 4 mag. Nagyon beruházni nem éri meg rá, mert mint írtam lassan a minimumhoz is 4 mag kell.
2015. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudok erről a sajnálatos 4 magvas marketingfogásról.

Tudtommal egy 1150-es I3-al minden létező játék fut (Dragon Age Inq, Ac Unity, FC4, Fifa15), még a hivatalos EA oldalon sem írták, hogy a játék ne indulna el I3-al. Csak a kérdés, hogy hogyan? Nagyon erőltetni fogják a szoftverkiadók a négy magos kódzárakat?

Mert egy erősebb I3 ereje egyenlőre bőven elég átlagos felhasználáshoz, de pl. az FC4 sem indul el Dual Core-val, pedig bőven elég a 30 FPS-hez (Injector csodákra képes)

2015. márc. 27. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az teljesen mindegy, hogy fizikai mag vagy sem. A Fifa 15 is simán megy egy i3-assal. Egyébként egy ilyen proci mindenhez elég.

[link]


I3-4130-re számolj még 10%-t.

2015. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hülyeségeket ne írjál ! jó processzor ! kisebb testvére volt nekem a játékok jól futnak vele megfelelő vga mellet és csak fizikailag 2 magos logikailag 4 tehát alapból elindul vele minden új játék . ennyiből az fx 6300 al sem kellene elindulnia mert az meg csak 3 magos és nem 4 vissza térve a témára a haswell ht magjai jócskán erősebbek mint az elődjei nem sokkal gyöngébb egy valós fizikai maghoz számítva.
2015. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!