Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret, egérpadot és...

Milyen egeret, egérpadot és headsetet ajánlotok CS:GO-hoz, és mennyit segít egy jó hangkártya a hangzáson?

Figyelt kérdés

A jelenlegi összeállítás, amit akarok venni:

Egér: SS Rival

Egérpad: SS 9HD

Headset: SS Siberia V2 Black


2015. márc. 26. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Tanulj KODIÁKTÓL!:)

Ő egy 500Ft egérrel kezdte és azzal is megtudta lőni!Ha van egy 20ezres egered meg jó egérpadod+füles attól még nem biztos hogy jól tudsz lőni!

Jó az a szett amit összeállítottál! Nekem is olyan fülesem van:) Ha lehet akkor 7.1-es átalakítóval vedd!Az kb 4000ft-al drágább de megéri!

2015. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A régi egeremmel tudtam lőni, plusz akkor még jó is volt a gépem. A mostani egeremnek nem szeretem a fogását, nincs egérpadom és egy kis rossz fülesem van, ezért szeretnék már újítani.


A 7.1-es átalakítónak milyen szerepe van? 7.1 lesz tőle a füles, vagy mi a fene? :D

2015. márc. 26. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja!Szóval virtuális 7.1-es hangzást ad a fülesnek!És valljuk be a trappot jobb 7.1-el hallgatni mint stereoval!:S

Én holnap kapom meg az ebayos átalakítót:D Mert nem akartam plusz 6000ft-ot fizetni még fél éve!:D

2015. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez konkrétan hogy néz ki? PCX-en akármit írok, nem találom.. :D
2015. márc. 26. 21:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez pl megfelelne? [link]
2015. márc. 26. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiváló összeállítás, én is ezt javasolnám. Esetleg ha kisebb a kezed, a SS Kana vagy SS Sensei is szóba jöhet.
2015. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Namost én nem tudom eldönteni, hogy nagy-e a kezem, vagy nem.. :D Van aki szerint nagy, van aki szerint kicsi.
2015. márc. 27. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:

A feleségem keze a tenyértőtől a középső ujjhegyéig 16 cm hosszú, neki tökéletes a Kana V2, de nekem (20 cm-es kézhossz) már rövid. A Rival ideális hosszúságú.

Persze a fogás sem mindegy: mi mindketten tenyeressel játszunk, de aki karmossal, annak bőven jó a Kana is.

2015. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!