Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem bootol be a gép, ha...

Miért nem bootol be a gép, ha benne van a VGA?

Figyelt kérdés

Sziasztok mi lehet az oka?


Világít folyamatosan a boot led az alaplapon (Asusz87 plus)


A VGA gigabyte windforce r9 280 oc. Ha kiveszem a vga-t, akkor bootol rendesen. Próbáltam hdmi kábel cserét, vettem egy DVI-hdmi kábelt, de azzal sem jó, tehát nem ez a hiba. Alaplapi bios frissítés segíthet?


Sosem csináltam még, de utánanéztem, de nem csak egy bios file van az asus oldalán a letöltött mappában hanem más is és azt nem tudom, hogy mikor és hogyan kell telepíteni.


Ezek vannak a mappában:


[link]


A BIOS_updater_for_New_4th_Gen_Intel_Core_Processors mappában pedig:


[link]


Köszi!



2015. márc. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Így látatlanba szerintem kevés neki a táp.
2015. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugyan ezzel a táppal eddig rendesen működött, jó minőségű a táp.

Az a laplap csere után halt be valami.

Vagy a lap vagy a VGA.

2015. márc. 26. 07:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendesen bepöccintetted?
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Reset-áld a biost, vedd ki az alaplapi elemet pár percre, (vagy leírása szerint), majd tedd elsődleges megjelenítőnek a biosban.


Bios frissítések leírása ott van vagy a "csomagban" vagy a honlapon keress rá, de ha nem szükséges inkább hagyd békén (Z87-PLUS BIOS 2103)...

[link]

Manual

[link]

[link]

2015. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!