Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a működő Windows ME-t?

Figyelt kérdés

Töltöttem már le rengeteg Windows Millenium Edition-t de mindegyik lassan települ, Valamit tölt oldalt és elmegy 9%-ig, utána nem megy tovább vártam már 30-60 percet de semmi nem történt... (nem gépre telepíteném, hanem a Qemu Manager 7.0-ba, ahol felmegy a Windows 95; 98; XP... de ez nem) szóval, tudna valaki küldeni egy linket a Windows Millenium Editionról? Ami működik??


Olyan kommenteket mellőzzük hogy "minek neked a Windows ME?" megvan rá az ok. ;) :D


:D :D :D :D :D

A válaszokat

előre is

KÖSZÖNÖM! :DD

:D :D :D :D :D


2015. márc. 25. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a telepítő hibája, hanem rossz a "gép", amire telepítesz. Letölthetsz 1000-et is, csak ugyanez lesz, amíg a hibát ki nem javítod.
2015. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ééééés hogyan javítsam ki?
2015. márc. 26. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Korlátozd le az emulált CPU sebességet 2GHZ alá, a RAM meg 512MB-nál kevesebb legyen. Az emulált vinyóhoz ne kelljen 48 bites LBA, és egy partíció 30 gigánál ne legyen nagyobb.
2015. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!