Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Apple iMac with Retina 5K...

Az Apple iMac with Retina 5K Display-es számítógép jó PC játékokra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kb. 80 teljes PC játékot feltudok rá tenni egy 3TB-os Apple külső merevlemez segítségével, úgy, hogy az nem fog laggolni?


Előre is Köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 17. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha te OS X-re felteszed őket akkor megtapsollak.

az OS X annyira zárt rendszer hogy csak a saját apple programjait engedi futtatni illetve a ritkaszigorú rostán átesett hónapokig tartó ellenőrzésú programokat.

Bár inkább csak iOS-ra engedélyezik az egyéni appokat (ott is 300-ból 1 app megy át) ,OS X-re nem szokták engedni.

Plusz,az iMac árából kijön ugyanaz a pc csak : 250k-ból és veszel 70k-ból egy 27"-es monitort.

Vagyis nem 900k hanem ~ 300-320k.

900k-ból olyan gépet lehet tenni akár 42-es izé hozé monitorral,hogy az szinte kávét főz helyetted.

2015. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem is lehet őket telepíteni?
2015. márc. 18. 06:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem arra a "platformra" vannak.

2015. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az 1-3.iknak.

Nem mellesleg meg a monitorokhoz is eléggé sík vagy. Mert egy 5k-s monitort a büdös életben nem veszel 70e-ből. De rajta okoskodjál még.


A DELL modellje kerül 550e-600e-be. De viccnek jóvót. :D próbálkozz csak.

[link]


Kérdező, láthatod, hogy milyen "szakavatott" szakbarbárok írkálnak ide.

Az a gép nem játékra van hanem munkára. Aki ilyen tudású kijelzővel ellátott gépet vesz az nem a játékra veszi.

2015. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És esetleg van olyan gép ami ugyan olyan All in One kategóriás mint az iMac with Retina 5K Display? És XBOX ONE-t ha rátudom kötni akkor rendesen laggmentesen tudnék XBOX ONE-oz ni?
2015. márc. 18. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kell neked AiO gép? Pláne egy 900e-be kerülő?? Ennyiből már egy nagyon durva játékgépet építhetsz akár full pedálos, székes szimulátorral együtt.

Vegyél egy nagy méretű led tv-t és játsz azzal xbox-szal. Ehhez miért kell még egy gép is? Ez így totál logikátlan. Ráadásul a gépet nem tudod monitorként használni, általában. Bár a Maceknél úgy tudom, hogy ez megoldható. Legalábbis, mintha az iMacnél lenne valami ilyen lehetőség. De már régen olvastam ezt ha egyáltalán erről volt szó.

2015. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=BsM5ofGi8kM


De van olyan játék gép esetleg ami olyan mint az iMac? Úgy értem, hogy csak egy monitorból áll az az All in one kategóriás?

2015. márc. 19. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs. Mivel a játékhoz teljesítmény, ahhoz meg megfelelő áramellátás és hűtés kell. Ez nem fér bele egy monitorba. Nem véletlen, hogy a maciban is csak egy laptop kártya van és nem egy asztali gépbe való brutál videókártya.

Ha mindenképp ennyi pénzt akarsz rákölteni, akkor vegyél egy MacProt meg egy 5K-s monitort.

Bár azt sem értem, hogy minek kell ilyen kis monitor ekkora felbontással játékra. Totál fölösleges. Inkább vennék egy nagy tévét azon sokkal jobban látszik minden és rákötném az xboxot. Jóval olcsóbb és praktikusabb is.

2015. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És ez a gép jobb PC játékokra mint az iMac with Retina 5K Display?


[link]


[link]

2015. márc. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!