Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépből (azon belül a...

A számítógépből (azon belül a winchestesből) elég gyakran jön egy kis pittyegő hang. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet és elég gyakran csinálja már az utóbbi időben ezt, hogy pittyen egyet a winchester és 3 másodperc múlva befagy a gép. Semmit nem lehet csinálni, olyan, mintha egy képet néznék és nem történik semmi (ezalatt ha zenét hallgatok vagy skypen beszélgetek, hallanak engem és én is hallom őket). Ez kb. 1-2 percig tart ez a lefagyás és utána megy tovább, de kb. 1 perc múlva megint ugyan ez.

2x volt eddig az, hogy 6x pittyegett egymás után és olyankor kék halált kaptam. Tisztítóprogramokat mindig futtatom/futtattam és már nincs olyan, amit ne próbáltam volna ki kb. Ez mi lehet pontosan? Ha valaki lenne ötlete annak előre is köszönöm!



2015. márc. 17. 19:08
 1/1 anonim válasza:
valószínűleg a winchesternek van valami baja. Kék halál hardveres problémákból is adódódhat, de más baja is lehet. A legjobb ha megnézetteted egy szakemberrel.
2015. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!