Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miértnem megy néhány régebbi...

Miértnem megy néhány régebbi játék a gépemen, és az aero miért nem működik?

Figyelt kérdés

[link]

Van pár játék a gépemen ami működik de egykét game papíron jó lenne de nem indul el, se kompatibilitási módban se normál esetben.

Pl: Megy: Manhunt, NFS U1 & U2 & Most Wanted, Postal 2 de már a Postal 3 nem megy, sem a NFS Carbon, Manhunt 2, Lucius.

Segítsetek légszives mi lehet a baj a DX el!

Köszi


2015. márc. 15. 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy mi a pontos hardverkonfigurációd, de az a dx9 lessz a ludas. Az aero is amiatt kapcsolt ki.
2015. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindjárt írom a hardvert.

DX9 a ludas, de azzal menie kellene az aeronak, nem? Mert telepítésután is csak néhány animáció működött, pl: a tálcán a program bezárása után animálva tünik el stb., de az aero az nemakar sehogysem menni.

De ami számomra fontosabb az a játékok; Gépigény.hu szerint pl: az NFS Most Wantednek a 2005ösnek, DX 9C kell, és megy is használhatóan a game, de néhány játék elsem indul amihez DX 9 vagy 9c van írva.

2015. márc. 15. 06:55
 3/10 A kérdező kommentje:
2015. márc. 15. 06:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A WIN7 32, vagy 64 bites?
2015. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P.O.C. ***** válasza:
Nem kompatibilis a videokártyád az Aero -val. Elég nagy falat ennek a gépnek a hetes. Jobban járnál egy XP -vel, ahhoz van normális driver támogatás.
2015. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rakj föl XP-t és minden rendben lesz. Nincs WDDM támogatása a videokártyádnak, ezért nem megy az aero. Vista alatt még ki lehetett játszani 1-2 registry bejegyzés átírásával, de win7 alatt már nem. Viszont Vista-t ellenségemnek sem ajánlanám, annyira szar.
2015. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 - 32bit

#5 - Hátsz elöször azt akartam rátenni, de suliban is Win 7-es HP masinák vannak (2GB DDR3 - 64bit), és ehhez 2010es Office, meg a programozáshoz C-Free, és az Office-t nemtudtam hogy bírná e az XP-t, mert a többi progi az biztos.

Akkor a játékoknál mi a helyzet? Miért nem megy mindegyik game amifennvan? pl: Manhunt 2; Lucius; NFS Carbon, ÉS AMI SZÁMOMRA LEGFONTOSABB GAME, Postal 3. része.

Pedig ezek sztem papíron gépigényre jóknak kellene hogy legyen, de akkor miért nem indulnak el? (Ahogy fentebb irtam kompatibilitási módban és simán se mennek ezek)

De viszont ezek működnek: Manhunt 1; Most Wanted; Underground 1 és 2, Postal 2 + Apocalypse Weekend kiegészítés.

És köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!!

2015. márc. 15. 14:00
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
Kicsit sokat vársz egy több mint 10 éves géptől, aminek ráadásul f*s Intel IGP -je van.
2015. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hátsz tudom hogy az, de nemtelik sajna jobbra.

Valami támpontot tudnál adni hogy a játéko gépigényénél mire figyeljek, és olyan telepitsek ami biztos elindul?

2015. márc. 15. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondom, rakd föl Windows XP-t és minden futni fog. És ha nem laptop, akkor vegyél bele valami normális videokártyát párezerért.
2015. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!