Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan új laptop ami...

Létezik olyan új laptop ami nem működik windows 7 el?

Figyelt kérdés

Olvastam neten pár oldalon hogy vannak már olyan új gépek amik nem működnek megfelelően csak 8 vagy 8.1-el. Pl furcsa fagyások nem megfelelően működő wifik stbstb.

Vagy ilyen laptop? Hogyan tudom ezt kiszűrni hogy melyik az ami megy még windows 7-el?


Első gondolatom az volt hogy külön a hardvereket vizsgálva ha van driver akkor jónak kell lennie, de ezekszerint van olyan eset amikor már nem megy normálisan windows 7-el


2015. márc. 11. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

van olyan amihez nincsen win7-es driver támogatás, de meg lehet csinálni persze hogy megfelelő legyen minden win7-en is, csak macerás

ha kiválasztod a gépet rákeresel a neten hogy van e hozzá win7 driver

2015. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan van, amihez a laptop gyártó oldalán nincs win7 driver. Ebben az esetben segítségedre van az Aida 64 és a google. Megkeresel egyenként minden drivert.
2015. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet akkor inkább nem szórakozom velem hanem felteszem a 8.1-et és mehetnek a gyártó oldaláról a driverek...

Am emlékeim szerint a windows 7-es korszakban pl szinte mindhez volt még driver xp-hez is kezdem egy jobban azt érezni hogy lehetelőleg mindig kergetik az embert az újabb és újabb rendszerek felé amik sokszor nem igazán nyújtanak olyan sokkal több szolgáltatást, vagy ha nyújtanak is mind olyan dolog amire a legtöbb embernek alapból nincsen szüksége.

2015. márc. 11. 21:28
 4/8 Tengor ***** válasza:
#3, fiatal lehetsz még ha ezt csak most érzed. A világ így működik, jobban mondva ettől működik.
2015. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincsen bajom a fejlesztéssel csak annyira egyértelműen látszik mire megy ki a játék...

Pl van az asztali gépemben egy hd 4850-es ehhez 8.1 alá nincsen driver ami azt jelenti hogy természetesen a windowsos driverrel megy az asztal meg az alap dolgok még aero is, de játszani nem lehet vele mivel nincsen driver és kipróbáltam de még a sima 8 nak a drivere sem megy fel rá...nyilván ezt direkt csinálják hogy dobjam ki vegyek újat.

2015. márc. 11. 22:11
 6/8 A kérdező kommentje:
És félre ne értsétek nem azt akarnám én hogy radeon 8500 ra is írjanak még drivert csak annyit hogy ami kártya képes megjeleníteni az új windowsnak a gyári felületét a csilli villi efektekkel akkor miért nem lehet alá 3d is?
2015. márc. 11. 22:13
 7/8 Komplikato ***** válasza:

"Am emlékeim szerint a windows 7-es korszakban pl szinte mindhez volt még driver xp-hez is ..."

Pedig nem. Xp mondjuk egy csomó vasat nem vagy csak szénné patchelve kezelt le más Vista idejében is.


A kérdésre visszatérve, ha nagyon új a vas a gépben, akkor simán lehet benne pl. olyan Wifi vezérlő vagy USB3, stb. amihez tényleg nincs W7 driver és nem is lesz. De elég kicsi az esélye, viszont ezt jobb vásárlás előtt tisztázni.

2015. márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor is dúrva hogy egy dx10-es kártya annyira ciki már hogy ne támogassa a 8.1...
2015. márc. 12. 01:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!