Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépet szeretnék összerakni,...

Új gépet szeretnék összerakni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hello, Gamer gépet szeretnék összetenni, szeretném kérdezni hogy egy GTX 750 mellé, akár lehet sima de TI nem tudom melyiket éri meg össze tenni milyen processzor illene illetve alaplap illik. Tuningolni szeretnék, mai játékokhoz, hogy azért vigye is őket egy kis ideig. Gondolok most a leendő GTA V re vagy Assasins Creed Unity ra. Tudom eléggé érdekes most az összeállítás meg minden, de gondolom értitek mire célzok. Jelenlegi gépem: Vidikari: AMD Radeon R7 250

Proci: AMD A8-5600K APU with Radeon(tm) HD Graphics

Alaplap neve ASRock FM2A75 Pro4

Ram: 8 GB

Vagy valami olyan gép kéne ami árban is megfelelő szóval nem lépi túl kb a 80 ezres határt mivel van rá keretem is, amit tudtok esetleg ajánllani mit hogyan, vagy ilyesmi. Pc boltba nem akarok bemenni


2015. márc. 9. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elegendő memória mellett szerintem a legtöbbet egy SSD-vel dobhatsz a sebességen. Nekem több gépem van, és a több mint kétszer gyorsabb i7-es procis gépemnél érezhetően jóval gyorsabb az i5-ös, amiben SSD van.
2015. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt leírod mid van most mire kell a gép és mennyid van még rá pluszba és segítenek készséggel a legjobbat kihozni a pénzedből.

[link]

2015. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem lenne az R7 250-t GTX750-re cserélni,mert csak egy szinttel erősebb nála,alig vennéd észre.


Nem kell ide új gép,csak egy normális VGA.


Minimum R7 265 vagy GTX750Ti,de leginkább R9 270X vagy akár GTX960.


Az az APU bőven elég,egy Athlon 750K-nak felel meg.


Mi a tápod pontos típusa?

2015. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

apu-s gépen nem sokat lehet szerintem fejleszteni.. talán meg lehet próbálni eladni az alaplapot,cpu-t és vga-t és esetleg még gyűjteni hozzá kicsit és abból ez kijönne:

r9 280 60000Ft

1150-es lap 15000Ft

i5 54000Ft


esetleg lehet nézni egy fx 6300-as konfigot az kicsivel kevesebbe kerülne de drágább az alaplap később hűtőt is kell cserélni és kevésbé időtálló annyira nem éri meg szerintem..

persze ez csak a kereted teljes kihasználása viszont én kicsi foltozgatásokat nem csinálnék mert ideiglenesen jó de hosszútávon sokkal több pénzt emészt és soha nem lesz egy komoly géped mindig hiányozni fog valami..

2015. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!