Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Geforce GTX 960-ból lesz...

A Geforce GTX 960-ból lesz 4Gb-os Asus vagy Gigabyte? EVGA-ból tudom, hogy lesz de inkább jobb márkát vennék!

Figyelt kérdés
Az mennyivel lesz drágább mert a gtx 650 2 gigás és a 4 gigás között 5-6 ezer van
2015. márc. 9. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Totálisan felesleges 960-ból megvárni a 4 gigás verziót, mert előbb fogja magát megadni a kártya a 980-hoz képest pontosan fele ROP/CUDA, stb. egység miatt mint ahogy ki tudná használni azt a 4 gigát. Maximum 10-15%-os teljesítményjavulás lesz szerintem a sima 2 gigás verzióhoz képest. vegyél egy 970-et, az kiszolgálja minden igényedet, és 4 gigás. Ha nincs rá keret, és mindenképp középkategóriás kártyában gondolkozol, akkor a 960 2 gigásan is jó választás, nem kell bele 4. Az r9 280 és társai pedig nem támogatják majd a dx12-t, úgyhogy én azokat nem venném, még ha olcsóbbak sem.
2015. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt az elsőnek igaza van. A kártya jobb helyeken bár hozz a GTX770 teljesítményét, de mire elérnéd azt a tartományt, hogy kelljen a 2-nél több, el fog vérezni az alacsony teljesítménye miatt.


EVGA-t meg ne vesd meg, ugyanis momentán hiába hangosabb és melegszik picit jobban, mint a társai, felhasználói szinten a legjobb, amivel járhatsz. Ők pl. egy árva szó nélkül cserélik a cicergős GTX 970-et, illetve 5, akár 10 év garanciát adnak a termékeikre, ha beregisztrálod náluk. Ha úgy nézzük, hogy 2D módban a GTX 960 ugyanúgy leállítja a ventijeit, játék alatt meg úgysem hallod a kártyát, szerintem igazán nem számít már, hogy 65 vagy 69 fokos a GPU.

2015. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellesleg EVGA-nál garanciavesztés nélkül cserélheted a ventilátort.
2015. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!