Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Utólag mennyire nehéz egy...

Utólag mennyire nehéz egy kártyaolvasót beszerelni egy számítógépbe?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szereltem eddig számítógépet, úgyhogy gyakorlatilag semmi tapasztalatom sincsen. Internetes leírások, esetleg videók alapján meg lehet csinálni, vagy inkább ezzel is forduljak szakemberhez?

2015. márc. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kártyaolvasóra gondoltál? Esetleg tudnád linkelni?
2015. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Gép mindkét oldalát lekapod, kipattintod az előlapi panelt, aminek a helyérere megy az olvasó. Olvasót a helyére teszed, becsavarozod (rögízted). Az olvasó csatlakozóját az alaplap megfelelő portjába dugod. Elvileg egyféle csatlakozóból lehet 1-4 db az alaplapon, bármelyikbe dughatod egyféleképpen. Visszarakod a gép oldalait és kész.

Ha megmondod milyen alaplapod van megmutatjuk, hogy hova kell dugni a kábelt.

2015. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Konkrétan még nem döntöttem el, hogy milyen kártyaolvasó legyen, de olyanra gondolok, amibe pl. fényképezőgép, vagy mobiltelefon memóriakártyáját lehet betenni (azt természetesen tudom, hogy milyen kártyatípusokat kell tudnia olvasni). Így viszont nem tűnik olyan nehéznek a dolog.
2015. márc. 7. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kell olyan neked.. használj usb-s kártyaolvasót (már szerintem beszerelhetőt nem is nagyon találni vagy csak drágán)

[link]

nekem ilyen van:

[link] kingston/mobilelite-g2-fcr-mlg2-p39288766/

tescoban vettem még évekkel ezelőtt 1500ft körül a smart tv is simán érzékeli(bár mindenkinek az első dolga hogy ki be nyomja az összecsukható részét de eddig egészen jól bírja)

ez is szimpatikus:

[link] hama/94124-p43929115/#termek-leiras

keresgélj esetleg menj el egy boltba\áruházba és nézelődj nem kell sokat költeni rá

2015. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!