Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szereztem egy "új" videokártyá...

Szereztem egy "új" videokártyát. Nem lesz baja az alaplappal?

Figyelt kérdés

Asus P5B alaplapom van, GeForce 7300gs kártyával.

A minap szobatársam kapott egy alaplapot, rajta agp-s foglalattal, illetve hozzá egy pci-e kártyát amit nekem adott ingyen. Ahogy ránéztem ezen kártyának (Radeon X850 XT) specifikációjára, többszörösen odaveri a mostanit..

A kérdésem tehát, nem szomorodik meg az alaplapon valami ha lecserélem csak úgy a kártyát? Kell-e esetleg a kártyának a foglalaton kívül valami kábel pl. a hűtőnek? Nem fogja-e lebutítani a dvi to vga konvertáló a megjelenített képet, teljesítményt? (Ugye a régi kártyámon vga van, és a monitoromnak is olyan a kábele, de ezen a kártyán nuku vga.. :( )



2015. márc. 6. 23:43
 1/1 donfetibo ***** válasza:

Elöször is nem írtad, hogy milyen procid van az alaplapban!

Nem kell félned nem fog semmit csinálni az alaplappal esetleg annyit, hogy jobb játékokat és jobb felbontásban játszhat vele, de persze fel kell tenni hozzá az ehhez való illesztőprogit és még az Ati kezelő programját )Catalyst), mert anélkül sima kártya lesz, ezt az AMD:COM oldalon találod meg ott a Download & Supports-nál lépésről-lépésre beadod a kártya értékeit és a hozzá való illesztőt és kezelőt kapod meg!!!

2015. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!