Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200-220 ezer közül ez a...

200-220 ezer közül ez a legjobb laptop?

Figyelt kérdés
200 maximum 220ezerért keresek laptopot. Én a lenovo z50 70 ben látom a legjobb ár/érték arányt. szerintetek van ennél jobb választás? esetleg mást ajánlanátok ebben az ár kategóriában? kátékra és programok futtatására is kellene . játékokban mire lenne képes? tudom pc kellene játékra de sajnos hordozható eszközre lenne szükségem. válaszokat köszönöm
2015. márc. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyiért ne vegyél ilyen laptopot!!! Ahol én néztem 4 gigás vidikari van benne de csk GT... GTX-eset vegyél 1.sokkal sokkal erősebb bármelyik GTX 2.Szntem a 4Gigát ki sem használja.. talán kettőt.. keresek én neked mingy egyet.
2015. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azthiszem ez megteszi.. AC4 még megy rajta Medium/High grafikán sima HDban.. annál feljebb ne reménykedj szntem.. ilyen Watch Dogs meg ezek .. :) [link]

itt van

2015. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk itt már a legelső is jóval erősebb... [link]
2015. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak egy tipp...

Én vettem egy Dell laptopot, nem HD 8850-el hanem 8670-el és tiszta szopás az egész gép. A dell úgy adta ki a gépet, hogy nem tesztelték le előtte. A vga driver ütközni fog az integrált vgaval, emiatt a gép nem fog alvó állapotba menni, csak kikapcsol a kijelző de a gép megy tovább. Szépen nem fogod tudni kikapcsolni csak csúnyán. Beszéltem a Dell-el, ott azt mondták, hogy ezt nem tekintik garanciális problémának. Dell szerviz azt mondta, hogy gépet minden egyes alkalommal ki kell kapcsolni, mert nem fog működni amíg nem adnak ki javítást. Próbálkoztak egyfajta javítással, de azt is csak csak fórumon osztották meg és nem működik.

2015. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!