Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor probléma. Mi lehet a...

Monitor probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett villogni a monitorom.Filmnézés közben a sötétebb jeleneteknél volt észrevehető de magától megszűnt.

Most hajnalban alvó állapotból felébredve már erősebb volt a villogás és 10mp múlva el is ment a kép.

Ha kihúzom a tápkábelt majd visszadugom ugyanazt megcsinálja,5-10mp ig villog majd vége.

A VGA és tápkábel valószínűleg jó mert a másik, régebbi monitorom működik velük.

LG M227WDP-ről van szó.(Tv és monitor is egyben)

MI lehet a probléma, illetve mennyibe kerülhet a szervízbeli javíttatásM



2015. márc. 4. 02:25
 1/3 Szirty ***** válasza:
Elkó kiszáradásra tippelnék...
2015. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kondiszáradás csúnya lenne egy pár éves monitornál - bár a koreai márkák minősége gyakran tud negatív meglepetést okozni, az tény és való. Én azért első körben a dinamikus kontrasztot meg minden energia-megtakarítással kapsolatos funkciót próbálnék meg kikapcsolni.
2015. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:

"Kondiszáradás csúnya lenne egy pár éves monitornál"


Lehet. Sajnos amennyire látom a kérdező nem közölte a készülék korát így azt a tippemben nem volt lehetőségem figyelembe venni.


De én kérek elnézést mert a kérdező nem írt le egy 2 szavas információt én meg nem gugliztam ki hogy mióta van forgalomban a típus!

:-)

2015. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!