Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX Webáruházról mi a vélemény...

PCX Webáruházról mi a véleményetek? (megbízhatóság, garancia)

Figyelt kérdés
Már megrendeltem egy konfigot (tudom, eső után köpönyeg), de csak most olvastam jobban utána az oldalnak, és mondta pár ember, hogy a garanciális javításkor több hóapot is kellett néha várniuk. Lehet bízni bennük ilyen téren? Kicsit tartok most ettől az egésztől..:/

2015. márc. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt általában nem ők hanem a gyártó végzi, boltok közt nincs különbség ilyen téren.
2015. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nem volt gondom velük. Eddig nekem csak annyi volt hogy az egyik merevlemezem 2-3 nap használat után tönkre ment. Ez lehetett gyártási vagy az én hibám :D Elég sűrűn ettem egy időben a WD termékeit de azóta nincs vele gondom amit ott rendeltem. Azt másnap vissza vittem azt úgy 2 hét után kaptam egy újat mert azt nem tudták megcsinálni. Szerencsére azóta működik gyorsan le kopogom :D amúgy szerintem máshol se gyorsabbak.
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, már többször is rendeltem tőlük. Garanciával még szerencsére nem volt dolgom, bár van egy szektorhibás vinyó...
2015. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 halalfalo ***** válasza:
1-szer rendeltem tőlük, WD Caviar Black 2TB-os HDD-t, ami nem kicsit volt akkor drága. Nem kaptam garancialevele és számlát róla, de egy e-mail után már küldték is. Ha nem "direkt felejtették el" akkor nincs gond. :)
2015. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!