Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek 150. k-bol?

Milyen gépet vegyek 150. k-bol?

Figyelt kérdés
Játékra szeretném használni és az lenne a kérdsésem h ebbe az árkategoriába AMD v intel éri meg jobban

#Intel #AMD #gép #150.00
2015. márc. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy mi is kell pontosan és milyen grafikával akarsz játszani.

Ha ultrán és csak proci alaplap meg vidikártya kell akkor i5 4670K vagy afeletti meg egy r9 270x kártya.. ez eddig 130 meg egy 20asért veszel vmilyen asus alaplapot.



De ha csakennyid van az egész gépre minden belevéve, akkor mondok egy összeállítást é is nagyjából ezt néztem magamnak:

- Alaplap: Asus B85MG

- CPU: Intel i5 4570

- 2x4 giga RAM, mind1 milyen, de legalább 1333hz-es

- 120gigás SSD

- 10ezres hűtő ezt se kell túlzásba vinni.

- Nvidia GTX 750 TI / Asus r9 270


Nagyjából ez 150-60ra jön ki és Minden mai játékot elvisz lazán. Nem ultrán 16x osan, de Highon 2-4xesen igen.

GTA 5-re építek Highra és ez eleget tesz neki így nekem megfelel :)


AMD párti voltam, a jelenlegi gépem egy gamer pc volt 2007-ből idáig bírta:) skyrim meg assasins creed 2, brotherhood még szaladt rajta így elvoltam vele.

Ebben az árkategóriákban i5 jobban megéri, de az új 8magos AMD procik se rosszak, amik i7 közelében vannak.


Tanács:

win7 szerintem még jobb játékokhoz tartsd azt.

Felejtsd el a HDD-t. Takarékoskodj 120giga SSD-vel és hidd el nem báno meg (hamarad pénz akár 240giga is lehet)

i5-re kell a hűtő, de nem kell túlzásba vinni.

Nézz meg több boltot, ne mindent 1 helyről vegyél így egy 10est spórolhatsz.


sok sikert :)

2015. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te szt vmit elszámoltál am meg a gépházat ki is hagytad
2015. márc. 4. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
De akkor írd le, hogy mi az amit pontosan szeretnél, mi az ami már van és hogy mire használnád (akár az általad futtatott programokat is).
2015. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!