Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez a számítógépemen és...

Mi ez a számítógépemen és mire tudom használni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 3. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így elsőre egy SSD helynek tűnik, de nem akarok hülyeséget mondani, mert minden házon másképp néz ki
2015. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, amikor ezt a gépet gyártották, szerintem még nem is volt ssd :)))

Valamit bele lehet dugni, ahogy nézem.

2015. márc. 3. 19:03
 3/11 Tengor ***** válasza:
Chipkártya olvasó.
2015. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na jó, ezt az ssd dolgot benéztem. Most néztem utána wikipedian, azt írja, hogy az első ssd-k a számítástechnika őskorával egyidősel. De arra akartam célozni, hogy azért ez a gép jóval régebbi, minthogy elterjedtek volna a mai ssd-k.
2015. márc. 3. 19:05
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

És hogy tudom használni? És mire?

2015. márc. 3. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet chipkártya olvasó, vagy valamilyen hardverkulcs is akár. Szerintem túl sok mindenre nem tudod használni.

:(

2015. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam bedugni egy SuperShop kártyát (a bankkártyát nem mertem :) ), de elakad valamiért középen. Mintha lenne egy kis pöcök, ami nem engedné tovább.
2015. márc. 3. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán ahhoz kell a kulcs.

Jól látom, hogy a kijelző is hozzá tartozik ott fent?

Én valami biztonsági megoldásra tippelek. Ahogy látom, nem modul, hanem a ház része.

2015. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kulcs lehet ehhez kell, de most nyitott állásban van a lakat. Ha jobbra fordítanám (ha meg lenne a kulcs is), akkor lenne zárva. Szétszedtem a gépet, minden kábele be van dugva. Vagyis hát kap áramot a tápról, és van vezetéke az alaplaphoz is.

A kijelző nem ehhez tartozik, az csak általános információkat mutat, hogy be van kapcsolva, használja-e a HDDt, van-e lan stb. Elvileg tud e-mailről/faxról is tájékoztatni, de fogalmam sincs, hogy hogyan.

2015. márc. 3. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Smartcard olvasó, ez egy biztonsági megoldás, arra , hogy csak az használhassa azt a gépet, akinek megvan az azonosításhoz szükséges kártyája:

[link]

2015. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!