Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 160k-180k árkategóriában...

160k-180k árkategóriában ajánlanátok laptopokat, amiken lehet játszani? (mmo, CodMw3)

Figyelt kérdés

Föleg open World MMO-kal játszanék,


Lenovo Hp probook az jó kategória? Vagy inkább egy Asus?



2015. márc. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
annyiért azért jobbakkal is tudsz játszani
2015. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


ha ez bele férne akkor nem bánnád meg szerintem.

2015. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BM-Striker ***** válasza:

#2 Mivel ez Asus X széria, erzért biztosan megbánná.



Probook jó, Asus-nál az X aszéria rossz, N széria jó lenne, de az 200 fölötti kezdődik.


180-ért nincs olyan új notebook, amin jól lehet játszani.

2015. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De én nem ULtra-án akarok játszani 1080p-ben.


Medium-high beállításokkal én már egy boldog kisgyerek lennék :D


számomra már ez is hatalmas előrelépés lenne,ugyanis most egy s478-as konfigom van...

2015. márc. 3. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj ne idegesíts laptopnál hogy te maxon játsz 1080 p be az 500 ezer forint amit én linkeltem az jó esetben 1080p ben low-med grafon elviszi a mai hige end gameket.
2015. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Főnök,ki beszélt itt High End gamekről? A kérdés leírásában már benne van az info,hogy Főleg Open World MMO-kal szoktam játszani( WoW,Tera Online ect.)


De köszönöm a segítséget, csak kíváncsi vagyok,hogy BM-Striker szerint miért nem jó az a laptop? Mi a probléma az X előjelű Asusokkal?

2015. márc. 3. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel a lapossal nincs semmi baj ennyiért jobb teljesítményűt nem kapnál mellesleg ez a gtx850m valahol a gtx 650 és a gtx 650 ti teljesítménye között vergődik ha asztalival kéne össze hasonlítanom ami nem rossz egyáltalán főleg nem ennyi pénzért.
2015. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor hamarosan elő is rendelek :D
2015. márc. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!