Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri lecserélni az i5 760at...

Megéri lecserélni az i5 760at egy pentium G3258ra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 03:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze. De akkor inkább már egy 478-as 2,4Ghz pentium 4-re.

[link]

2015. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a szar pentiumot neked ajánlom
2015. márc. 3. 07:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv.


1 szálon,magon benchmarkok szerint a g3258 erősebb,de : inkább akkor i7-re cseréld!

Az 1.gen i7-ek (pl: 860) sokkal jobban megérik!

2015. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó volt, hogy hardver ügyben ide írok. Ember, hogy jön ide a 4 éve kukaban lévő 1156os tokozasui7? Szerinted mér akarok eladni egy i5ös procit? Még mindenre elég elárulom neked, de a **** intel mient kiadta azon nyomban beszuntette a tamogatast és nekem meg persze h ekromlott az aaplapom. 1156os alaplapot te már nem veszel. Hasznalt cucokat meg nem fogok venni gepbe. Egyszer eltort az a bizonyos korsó ami a kutra jár és azt mondtam h oké ez volt az utolsó hogy én gepbe hasznalt cuccot vettem.
2015. márc. 3. 08:39
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok én cube meg milliardos sem hogy minden penzem gépre koltsem. Tirexi csinalja azt és fél mo utalja. A 980ból annyit hoz ki a G3258 mint a legújabb i7, nezzetek utánna. Akkor mért nem jó? Mert a névre mentek! Most volt 20 éves a pentium sorozat és kiadtak egy kis dögöt olcsón csak buta magyarok nem tudnak róla és veszik milliokert az i7et. 2 magon veri a 6 magos amdket. Amúgy is kinem szarja le a magot? Veri a 760at? Igen. Akkor ennyi. Témat lezartam. Kérdést törlöm. 5-6 óra múlva. Addig van időtok okulni.
2015. márc. 3. 08:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Viselkedj, nem otthon vagy.
2015. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ember,azért tényleg viselkedj.

Azért mert felteszel egy kérdést és ajánlunk valamit azért kell szinte bőgni?

Azt honnan tudjuk,hogy fő szempont még az új cpu,és a használt kilőve?Azért mert te rágondolsz attól azt nekünk tudni kell?

A kérdés egyébként is értelmetlen,mert az ,hogy megéri-e cserélni arra igen vagy nem a válasz,csak nem írtad le miért...Elavult,gyenge,vagy csak ÚJAT AKARSZ?Ezt én sakkozzam?

Én a teljesítmény felől néztem,és egy erősebb megoldást ajánlottam,olcsóbban,igen egy i7 920 10-11k-ba kapható.

Azért nem kell bőgni,mert nem írtad le milyen szempontból és hasraütésre valaki a teljesítményt nézte kedvezőbb árral kombinálva.

2015. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hozsoltika67 ***** válasza:
Azt tudod hogy alaplap is kell alá!1150es tokozásu procit akarsz a régi helyett.Mire kell és mennyi pénzed van rá ,mert akkor tudunk ajánlani alternatívákat:
2015. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk békén mert még kiveri a hisztit.
2015. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek :) Kihajtja a 980-at mi? Ja meg még a 980 3-way sli-t is ugye? Na persze menj okoskodni. Akkor szerinted az emberek miért nem ezzel menőznek hogy nekik ilyen jó gépük van? ja és hogy csak lásd még a szarabbik gépem procija is lenyomja [link]
2015. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!