Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb és leggyorsab...

Melyik a legjobb és leggyorsabb Windows?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A Linux egy motor, a Windows egy autó. Elhiszem, hogy szereted a Linuxot, mert a dugóban lavírozhatsz a többiek között, gyorsan mehetsz, vagány. De mi, átlagok hadd üljünk be az autónkba, télen tekerjük fel fűtést, élvezzük a kényelmet.

Kinek ez, kinek az!

2010. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
(még 1 párral előbb) Én személy szerint "nem szarom le a játékokat" ugyanis elég sokat szoktam játszani.
2010. febr. 14. 23:04
 13/19 anonim válasza:
Windows 7 az isten. Ennek már service javító pack-ja nem lehet, max rontó pack-ja.XD
2010. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
19:10 Nagyon jó hasonlat. Grat
2010. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Amúgy csak most a windows vs linux-hoz szólnék hozzá:


Általában azok szarozzák a linux-ok, akik sosem láttak még sem linuxot, és azt sem tudják mi az.


Én évekig windowst használtam, és szaroztam a linuxot (persze azt sem tudtam mi az), aztán meguntam, hogy szar gépemen lassú az xp, felraktam az ubuntu-t, és már nem is kéne windows.

Aki win-ről vált linux-ra annak az ubuntu remek, szerintem jobb mint a windows, de ha valaki játszik, akkor az használjon windowst.

Szerintem az is hülye, aki windowst fikázza, meg az is, aki a linuxot.

2010. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Windows Xp SP3-al a legstabilabb, és a leggyorsabb de nem fogg menni rajta a dx11 (mondjuk nem sok minden használja).


A Linux program támogatottság miatt lemarad (sajna azt el kell ismerni hogy nem minden megy rajta).


Windows 7, új csini, de van még hibája (több is van nki, aki nem találkozott vel örüljön), ne hidd el hogy nem kell rá Antivir, kell mert 10ből 8 vírus vidáman mey rajta, ja és kell persze tűzfal (lehetőleg ne a beépítetet használd az mindig gagyi).

2010. febr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tedd fel a gépedre a Linuxot, a se7ent.

Nálam igy jó. A winnel játszok, a linuxszal netezek, programozok.

2010. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Legszebb a windows 7, legstabilabb/legkevésbé gép faló/szerintem legjobb a windows xp.
2010. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ismerjétek meg ti is a virtuális világ szépségét, utána már nem lesz min vitatkozni. Én megvagyok elégedve a Windows XP sp3-mal, de ez mellett vígan használom a Linux Mint-et is. Játékra, konvertálásra XP. Internetezésre, film és zenehallgatásra, irodai műveletek elvégzésére pedig Linuxot ajánlok. Minden elismerés az övéké, mert nélkülük most min szórakoznánk???
2011. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!