Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapot üresen adják, ha...

Az alaplapot üresen adják, ha kérem?

Figyelt kérdés
Tehát ha úgy kérem az alaplapot a gépembe, hogy ne legyen rajta semmi, mivel már meg vannak hozzá az elemek, és nem akarom sorba el adni a megvett alaplapról, akkor üresen is tudják adni, illetve hogy meg mondom melyik alaplapra szeretném rá rakatni a videókártyát stb. akkor azt úgy fogják össze rakni?

2015. márc. 1. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem a kerdest, de...

az alaplapot "uresen" adjak, szoval, nincs rajta ram, cpu, vga... Azokat kulon kell ratenni.

Ez a normalis.

2015. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod van?
2015. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:

A reggeli kakaó előtt soha ne tegyél fel kérdést!

Gondold ezt át és írd meg újra, hogy mit is szeretnél!

2015. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acelsziv ***** válasza:
tehát akarsz egy kimaratott nyáklemezt és majd te ráforrasztol mindent?
2015. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Úgy érzem zavar van a matrixban.......
2015. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Igen, sőt, külön kérned sem kell, ha veszel egy alaplapot, akkor csak az alaplapot adják, nem lesz benne sem RAM, sem CPU, meg semmi.


Egyébként meg nem értem, hogy miért kell bunkózni, ha valaki feltesz egy kérdést. Úgy gondolom, arra való ez az oldal, hogy amit az ember nem tud, megkérdezze. Ami egy informatikusnak triviális dolog, az egy laikusnak közel sem biztos, hogy az.

2015. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, nem azzal van a baj, hogy kérdez, hanem ahogy kérdez. Nincs értelme a mondatnak. Tagolta veszőkkel, de semmit nem ér.
2015. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Tényleg vannak benne nyelvhelyességi hibák, meg szerencsésebb lett volna a többszörösen összetett mondat helyett több mondatra tagolni a szövegét.

De érdekes, ettől én még tökéletesen értettem, hogy mit akar mondani. Tényleg vannak vesszőhibái, de ez még tökéletesen érthető.

2015. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:
Akkor fordítsd kérlek! Mivel rendelkezik és mit akar eladni?
2015. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!