Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows belépésnél választás?

Windows belépésnél választás?

Figyelt kérdés

Ez már régebben is probléma volt, mikor újratelepítettem a saját gépemet is, és most abarátnőm gépét raktam újra, és megint választani kell bekapcsolás közbe,hogy win7 vagy win8.1 de ha a7re mennék tudom, hogy nem jönne be semmi...

Előre is köszönöm!!!!



2015. febr. 27. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítésnél nem formáztad le a patríciót.Win7 mellé telepítetted a win8-at.leggközelebb töröld a patríciókat és nem lessz gondod két op rendszerrel.
2015. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Win+R > Futtatás: msconfig > OK > Rendszerindítás fül > Listában kijelölöd a Windows 7-et > Törlés.

Újraindítás után egy üzenet jelenik meg, hogy a rendszerindítási beállítások módosultak. Tegyél pipát és OK, utána nem jelenik meg.

2015. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!