Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlotok?

Milyen videokártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy Full hd led 32es tvm, Van hozzá egy középerős asztali gépem következő paraméterekkel,: 4 giga ram, 2,6 dual proci, 1 Gb Nvidia videókártya, amit anno 22ért vettem. Egész jól elviszi a játékokat is full hdbe, Még a filmeket is, 720p filmeket simán, viszont az ilyen nagy felbontású Full Hds filmeket.. azokat is viszi, csak néhol akadást veszek észre, persze nem olyan szembetünően, csak engem zavar néha, hogyha pl egy természet filmet rakok be, és mondjuk hegyeket hoz be, tehát valami légi felvételes ahol elég széles a látótér, akkor azért látni hogy néha kicsit beakad a kép. Tehát valami olyan videókártyát szeretnék, ami a legoptimálisabban kiadja a hatást, nem akad, persze nem túl drága kártyán gondolkozom. Most néztem egyet, ami egész jónak tünik.


[link]


ezzel jól menne ?


2015. febr. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A GT730 lényegében csak azért lett kitalálva, hogy a hozzá nem értőket lehúzzák.

Ennyi pénzből inkább használtan R7 260X, de ha eladnád a mostanit + hozzátennéd azt a pénzt amit az újra szánsz, akkor használtba szerezhetnél egy R9 270/270X-et, ami már kicsit jobban bírja az iramot.

De milyen a mostani VGA-d?

2015. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm ja hát igen.. megtaláltam a dobozát, megkerestem neten és hát ja bizony igazad van, én is azt vettem észre hogy ez ami a linken van ahoz képest ami nekem van.. gyenge.. ami most van az többet tud, legalább is elvileg egy elég erős darab, Nvidia Gforce Gt 640. utánna olvastam, a HD t is támogatja, de akkor nem értem, miért akadnak a nagy videók. játékba is oké, persze viszi full hd grafikán a játékokat, csak enyhén lagol meg lasabb, de mondom, nem olyan feltünően. viszont ha leveszem a felbontást 720ra akkor már simán megy. ugyan ez van filmeknél, beteszek egy 720as filmet, viszi. Viszont ha egy részletgazdag 12 gigás full hd filmet, akkor lasabb kicsit, meg ugye h közbe a Vlcvel hangerőt emelek vagy beállitok valamit, feljön a menü sáv és akkor is beakad a film. a Tv usb portján kipróbáltam, hogy hozzá kötöttem a külső vinyóm és arról lejátszani, hát azért érezhető kis különbség, hogy simábban viszi.
2015. febr. 27. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondom, amit most szánnál VGA-ra azt még tedd félre egy kicsit.

Add el ami most van, majd rakd össze a pénzt és vegyél egy erősebbet, annak a FHD sima liba.

2015. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!