Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop milyen lenne...

Ez a laptop milyen lenne főleg játékokra és stúdióprogramok futtatására?

Figyelt kérdés

ASUS X555LD-XO052D notebook

Ezt néztem ki. Főleg Skyrim, és hasonló kaliberű játékokkal játszanék rajta, valamint 2-4 GB RAM memóriát igénylő VST-ket használnék Cubase, vagy egyéb stúdióprogikban.

Vélemények?

Köszönöm!



2015. febr. 25. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékra minimálisan alkalmas szerintem egy 820M-es videókártyával, elindulni elindul rajta a játék de szerintem a monitor felbontásán még lowon sem fog élvezhető sebességel futni. A studióprogramokhoz nem nagyon értek de a proci sem egy erőmű. Ha nem fontos a hordozhatóság és fontos a játék ne gondolkozz laptopban még ha +50k-t rádobnál az árra akkor sem kapnál normális játékos laptopot.
2015. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg milyen lenne egy normális játékos laptop? Nem ultra HD-ban akarom futtatni, hanem csak játszani. Nagyon fontos lenne a hordozhatóság, azért laptop.
2015. febr. 25. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint mondtam még 200k ért sincs nagyon olyan gép amin normálisan lehet játszani és a normális alatt itt azt értem, hogy a laptop felbontásán mondjuk low-medium grafikán. Megveheted a fent említett laptopot is akár de játékra csalódás lesz.
2015. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gép nem csak játékra lesz csalódás, hanem kb. mindenre. Igénytelen belépő gép, nulla minőség. Játékra a legolcsóbb gép, amit van értelme megvenni, az Asus N sorozat. 150-ből inkább HP Probook 455-öt nézz, az nem fog szétesni fél év alatt.
2015. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!