Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem jó a mikrofonom?

Mért nem jó a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Egy Speedlink coniux headsetem van. Néhány hete még rendesen működött, de most felmentem ts-re és azt mondták nem hallani. A vezérlőpultban a mikrofonnál már felvittem max a mikrofon erősítését de úgy is csak zajos lett, de hang nincs. Hogy lehetne megoldani hogy ujra működjön?

2015. febr. 24. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Ha több mikrofon van, akkor nézd meg ez van-e állítva alapértelmezettnek, ha nincs akkor először is próbáld ki egy másik mikrofonnal, hogy tudd hol a hiba.
2015. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy mikrofonom van, de levittem haveromhoz megnéztük és nála sem megy az én mikrofonom ugyhogy lehet inkább vissza viszem szervizbe vagy kicserélni ha nincs más megoldás.
2015. febr. 25. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább azt nézzd meg hogy kombatibilis a mikrofonod a gépedel!!
2015. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha haverodnál se mén akkor kuka az gyári hibás :S
2015. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!