Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a prociról I7 4790k?

Figyelt kérdés
Leginkább ami érdekelne az hogy milyen a teljesítménye mennyire melegszik esetleg valami személyes tapasztalatot is írhattok ha van.

2015. febr. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak játékhoz felesleges.
2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Videoszerkesztésre, renderelésre tökéletes, de játékra bőven elég egy i5-4460, vagy ha tuningolni akarsz, akkor i5-4690K.
2015. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem i7 4770k van, a 4790 nem sokkal erősebb (sőt, gyakorlatilag semmivel) Én játékhoz vettem, hiába mondták hogy arra elég az i5, be akartam biztosítani magam, ki tudja mikor kezdenek el több szálat használni az alkalmazások. Épp úgy voltam hogy nem vágott földhöz amennyivel többe került, így ezt vettem. Meg vagyok vele elégedve, nem tapasztaltam még hogy valamiben gátolna, rohadt gyorsan is tömörít. De szerintem eleve felesleges a kérdés, egy csúcskategóriás procinak nyilván olyan a teljesítménye is. Gyári hűtővel nincs tapasztalatom róla, mert vízen van, de összességében azok alapján amit olvastam másoktól, a gyári hűtéssel sem tragikus hogyha nincs tuningolva. Nyilván gyári órajelre megfelel :)
2015. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zzzoli ***** válasza:
Brutálisan jó a teljesítménye, nekem egy Asus Maximus VII hero alaplapban megy. Terhelésnél 100 watt körül disszipál. Egy átlag hőcsöves elviszi. Pl. Cooler Master Hyper TX3.
2015. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 4. én is ugyanilyen alaplappal használom majd ha megveszem az új gépet neked milyen hűttőd van hozzá?
2015. febr. 23. 20:26
 6/8 Zzzoli ***** válasza:
Nekem egyébként amit fentebb írtam is egy Cooler Master Hyper TX3 van rajta, de bármely hasonló méretű hőcseves lehűti. Nem kell rá extra.
2015. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zzzoli ***** válasza:
Ha laposabb tetszik, nagy lapos ventivel, akkor: Scythe Shuriken Rev. B. Ilyet is használok, halk is, jól is hűt.
2015. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"csak játékhoz felesleges" ettől függetlenül pl witcher 3ba gtx 970 melett fix 60fps(de van h több) i5el p3dig leeshet 37-40re is akár. arma 3 ban is lazán kel és ezt így sorolhatnám sokáig. persze akkor is meglenne magyarázva ,h márpedig nem kellaz i7 játékre. nem a F*s*z*t nem.... meg ha nem akrrod cserélni a procidat jóideig akkor meg főleg megéri beruházni rá. 4770nél meg érezhetően erőswebb midneképp a 4970kt vedd ! meéri beruházni rá ha szám,ít az fps ultrán illetve nem akrsz mostanába újból gépre költeni... ja és azt hozzátenném ,h sok 6magos cpunál jobban teljesít (i7ről ebszélek nem amd 6magosról...)
2015. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!