Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel erősebb a MSI R7...

Mennyivel erősebb a MSI R7 260X OC 2GB 128bit DDR5 PCI-E R7 260X 2GD5 OC Videokártya, a GIGABYTE GF GT740 2GB 128bit DDR3 PCI-E GV-N740D3-2GI nevű videókártyától?

Figyelt kérdés

RÖVIDEN:

Hányszor jobb a feltüntetett MSI videokártya, mint a GIGABYTE?


Nem vagyok nagyon otthonos ebben a videokártya számokban, tehát nem tudom hogy melyik szám mennyit ér.

Viszont abban sem vagyok biztos, hogy ilyenkor számít a proci, mivel csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyivel erősebb, de azért le írom, tehát a proci egy Intel Pentium Dual-Core G3258 3.2GHz LGA1150



2015. febr. 23. 18:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Nem kell matekolni, mert játék függő is az eredmény, max csak átlagolva lehet valamit mondani. Nem sok teszt van, ahol a GDDR3-as GT740-t összeeresztik a 260X karival, mert nem egy kategória. Nagyjából 60-80%-kal erősebb a 260X a GT740-től!

2015. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Lefikázták az X6 omat :(( ANYÚÚÚÚÚÚ!!!
2015. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem Én voltam, hanem a mosogató fiú, aki irigykedik a pincérekre! :D
2015. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mi történt pincér fiuk, anyuci megvette a sokmagos AMD-t és egy G3258 alázza. Ez van, ezt le kell nyelni, nincs mese.
2015. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#24 Én szeretem a viccet, de te már nem vagy vicces, hanem inkább elfogult, Intel fanatikus.
2015. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne itt vicces? Az, hogy egy tuningos G3258 mellé egy virsli r7 260x-et ajánlanak, na ez tényleg vicces, vagy inkább szomorú. Én inkább egy G1840 mellé ajánlanám az r7 260x-et. Esetleg a pincér fiú inasnak a Phenom II X6-tja mellé.
2015. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26 tudod azért, mert nem szóban beszélgetsz emberekkel, attól ők még léteznek. Tehát ezen oknál fogva némi tiszteletet mutathatnál embertársaid iránt, hiszen akit te pincér-inasnak nevezel, lehet hogy az apád lehetne.

Jó, hogy nem úgy kezded, hogy "Te kcsög húzzál innen az X6 oddal, meg a véleményeddel a búsba".

2015. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem meg i5-4460 van gtx 750 Ti-vel. És akkor most mi van?
2015. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy egy 70 éves számítástechnikába jártas úriember lenne. Először is nem írna ilyen butaságokat, másodszor ha valaki hozzáértéssel szol akkor nem jön a butaságokkal. Ilyeneket csak hátulgombolós nacit viselők írnak Lehet, hogy a pincérfiú inas kifejezésem elhamarkodott volt, elnézést.
2015. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Butaságokkal, féligazságokkal kampányolsz a bálványod fényzéséért ez száz méterről látszik. Amúgy én több, mint 22 éve ültem gép előtt először, mert műszaki suliba jártam és tananyag volt a számítástechnika és később az autocad. Már az gáz, hogy Youtube videókkal és Gépigény linkekkel jössz, ami mit ne mondjak, nem éppen szakmai. A személyeskedő stílusod és a szembetűnő tudatlanságod és egysíkúságod már-már tenyérbe mászóan irritáló, így sokat nem is szándékozom már foglalkozni veled. Egyébként meg ha már Youtube, akkor van egy az elsőhöz hasonló videó amiben sok játékot mutatnak a húzott Pentiummal eby FX8300 procival szemben. Ott is látszik, hogy nénol előnyösebb az erős két mag, sok hrlyen egál, de biza a CPU falóbb részeken bizony fendesen megjelenik az fps drop, ami nrm is csoda egy ilyen kis olcsó kétmagostól... Munkáról (render, tömörírés stb) meg ne is beszéljünk. A további különsbség kettőnk között, hogy Én nem mondom a Pentiumról, hogy rossz és még ajánlom is, míg Te csak nagyképűen fröcsögsz a kék szemüveged mögül.

Ja igen és ha a kérdező láthatóan 25-30k-ért néz videokáftyákat, akkor valószínű, hogy venni fog egy GTX970-t. Mi sem logikusabb ennél. Most pedig nyeld le az oltást Te pontagyú és foglalkozz olyan dolgokkal, amihez van is némi lövésed! A soha viszont nem látásra!

2015. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!