Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egér lenne jobb játékra?

Melyik egér lenne jobb játékra?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Cod2 Search And Destroyra melyik lenne a jobb?



2015. febr. 23. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos itt nem beszélhetünk arról hogy "játékra" nem leszólni akarom, de ezek mindenre jók, csak játékra nem! Nekem ez van: [link] ez már alkalmasabb a játékra. De általában a razer 20 körüli egerei a befutók. Komolyan amiket linkelték sima netezésre alkalmasak, ha szét nem esnek időközben.
2015. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális, érzékeny, nagy dpi-s egér 10k-nál kezdődik. De általában akkor kell, ha komolyabb fps játékokkal vereted. Nekem pl Thermaltake Black van, 4000 dpi, pontos és gyors is, súlyozható, bár én max súllyal szeretem használni.


Ha ez a kettő van, akkor a 2., de egyik sem játékra való, inkább netezésre, filmezésre, stb. Arra meg 2000 forintért kapsz egér + bill kombót.

2015. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!