Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC-nél hol kezdődik egy...

Gamer PC-nél hol kezdődik egy ház?

Figyelt kérdés
Minél olcsóbb legyen, de a szellőzéssel ne legyen gond.

2015. febr. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
A ház ott kezdődik, ahová letetted. Ha vertikális irányban kérdezed, akkor kezdődhet például a földön. Plot twist: nem csak gamer PC-knél van ez így. :)
2015. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Sharkoon Vaya házam van, szerintem itt.
2015. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lajtai László ***** válasza:
Ha olcsón szeretnél jó házat akkor ajánlom a Sharkoon, Zalman, Raijintek házakat. Csak arra figyelj hogy ha ATX alaplapod van akkor a ház is ATX legyen, és ne kisebb.
2015. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
olcso + szellozes = olcso naname haz levett oldallal, kevesebb fogyasztas es zaj
2015. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
no*
2015. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a leendő gépemhez egyelőre egy Zalman Z3-mal szemezgetek már egy ideje, és számomra megfelelőnek tűnik, jókat is hallani róla. A Zalman alapvetően is jó választás lehet.
2015. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komplikato ***** válasza:

Normális ház 10-12K körül indul, feltéve ha a dollár miatt most nem több. Olcsóbb háznak rossz a szellőzése, gagyi vékony lemezből van, ami nem stabil és zizeg az összes meghajtó és hűt venti okán.

Normális szellőzésű ház az SZÉLES és minimum 12 centis ventiket fogad elől és hátul is.

Ja és normális szellőzésű háznál simán előfordul, hogy feltett oldallapokkal JOBB a hűtése, mint ha le van szedve. (Jó öreg Chieftekem ilyen volt.)


Persze magasabb árért jönnek olyan okos dolgok, hogy csavarmentes meghajtó rögzítés, alapból 2.5"-os helyek, elforgatott meghajtó, alumínium ház, vagy kábelek elrejtésének lehetősége a jobb szellőzés miatt. EZ olyan 22K-tól csillagos égig.

2015. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egy 18éves senorg gépházba van belerakva az FX-6350 meg a HD7770 :D ebbe fért csak bele XD
2015. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!