Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy laptopot, amit első sorban munkához használnék, másodlagosan viszont szeretném, ha gond nélkül futna rajta minden blizzárd játék. Tehát a legfontosabb szempont a megbízhatóság, másodlagos pedig a teljesítmény.


Erről a 2 gépről lenne szó:


[link]


[link]


Teljesítmény alapján a lenovo magasan odaveri a Dellt, viszont félek megvenni a márka miatt, mert egyszer már pórul jártam egy Acerrel, és úgy tudom, hogy a Dell a legmegbízhatóbb és minőségi laptopokat gyárt.


ALTERNATÍVÁKAT IS ELFOGADOK HASONLÓ ÁRBAN. :)



2015. febr. 20. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem mind két laptop jó.

Ha játékokra kell neked akkor a lenovo.

Ha csak irodai munkára akkor megteszi dell is :)

Remélem tudtam segiteni:)

2015. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a gyors választ, mindkettőre kell, ezért nem tudok dönteni. Irodai munkára kell elsősorban, de szeretném ha a kedvenc online játékaim is gond nélkül futnának.


A WoW és a Dio3 is elég erősen proci igényes játékok, és nem tudom, ha a Dell 4mb cache -es procija elég lenne erre a célra.

2015. febr. 20. 10:07
 3/8 anonim válasza:
És mit csináltál az Acerrel? Nekem 8 éves és hasít, sosem volt semmi baja. Számítógép boltos haverom szerint abból viszik vissza a legkevesebbet. De minden laptopot tönkre lehet tenni kolléganőm a 2 éve Garanciás HP-t tette úgy tönkre, hogy mindig pléden használta az ágyon, meg is sült a gép 2 és fél év alatt azt mondták nem érdemes javítani...A Lenovo meg az Acer nem egy márka. Bár tudom a Dell-nek jó a híre a szüleimnek van olyan, csak ők meg nem tartják karban, de amennyit már ott vagyok abból sok következtetést nem tudok róla levonni.
2015. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Dellről pedig tudom, hogy megbízható, viszont a lenovoról nem tudok semmit, és emiatt félek megvenni, mert nem szeretném, ha gari után dobhatnám ki a kukába.
2015. febr. 20. 10:09
 5/8 BlodDrunk ***** válasza:

Mindenképpen laptopot akasrz?

Ennyire fontos a hordozhatóság,szóval cipelnéd magaddal mindenhova?

Mert ha nem szerintem egy asztalival sokkal jobban járnál ennyi pénzért.


De amugy laptotp közül mindkettő jó.

2015. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Aceremet félévente portalanítottam, és nem olcsó cooler master hűtő alatt használtam, viszont a melegedése ezzel együtt is nagyon rossz volt. Miután lejárt a garija, nem sokkal, az alaplapja meghibásodott, és random lefagyott, ezért már nem volt megbízható, alaplapot pedig nem lehet cserélni a laposokban tudtommal. Ezzel még mondjuk el is voltam egy darabig, de a legvége az volt, amikor egyszer lehajtottam, azután rá pár órára vissza felhajtottam, és azóta nem jelenik meg semmi kép. Próbáltam rácsatlakoztatni más monitorra is, de úgy sem. Bekapcsolom, de mintha nem is töltene semmit, csak forog a cooler és annyi.
2015. febr. 20. 10:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Van asztalim, ami Gamer config, hordozhatóság miatt kellene laptop, ha elutazom valahová vagy elmegyek dolgozni akkor legyen nálam, és tudjak rajta melózni vagy függeni.
2015. febr. 20. 10:14
 8/8 anonim válasza:

Tény, hogy a hűtése nem a legjobb mint a Samsungoknak sem. De nekem elég volt alátennem egy laptophűtőt ami megemelte a Ventiket be sem szoktam azon kapcsolni.

Igaz 8 év után a winyó 60 fokon megy ami nem a legjobb de bírja...

Én inkább a Dell-t venném, mint a Lenovót.

2015. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!