Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer gépbe milyen memória...

Gamer gépbe milyen memória legyen?

Figyelt kérdés
elég egy olcsóbb ? mondjuk ez Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black HX316C10FBK2
2015. febr. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes , mondjuk inkább cl9-est vennék.
2015. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ^DooM# válasza:
38%
Hát igazából Mhz tartománya számít. Elég a Kingston. Nekem is Kingson van csak 2db 8 gb os.
2015. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsivel több mint egy éves konfigomban 16 giga Corsair Dominator Platinum 1866Mhz van, és azt tanácsolom hogy ha komoly játékos gépről van szó, ne elégedj meg 8 gigával, akárki akármit mond. A játékok többsége komoly memory leakekkel jelenik meg, és lazán lezabál 8-10 gigát amíg nem patchelik, és ha elfogy, jön a diavetítés. 16 gigával egyszer sem találkoztam memory leakkel, még azoknál a címeknél sem ahol ez köztudottan probléma volt sokaknál. (Ghosts, Shadow of Mordor, FC4, stb.) Persze meg lehet várni amíg patchelik, de a jövőben úgyis kelleni fog a 8+ Gb memória, akkor már jobb úgy indítani.
2015. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlodDrunk ***** válasza:

Semmilyen játék nem evett meg nekem eddig 6GB-nál többet.

Kérlek mutass bármi tesztet,hogy 10Gb vagy több ramot használna egy játék,FHD,ultra beállításokkal.


Ha ezt megteszed elhiszem.

16Gb ramot munkára szoktak venni,extrám photoshop,nagy videók renderelése...

2015. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne érts félre, nem azt állítottam hogy normális esetben megesznek 8 gigánál többet. De rengeteg helyen írták anno hogy FC4, COD:Ghosts, stb. felkúszik 8 gigáig, és akad. Ezt patchelni szokták egyébként. Én azt mondom hogy ha egy játék megeszik 6 gigát, a rendszer pedig még egyet, az már nagyon a teteje. Ezért írtam hogy újonnan vett gépnél érdemes "future-proofolni" egy kicsit, és figyelembe venni hogy mi lesz évek múlva, még akkor is ha később lehet bővíteni. Persze erről mindenkinek más a véleménye :)
2015. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!