Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le tudná valaki írni, hogy mi...

Le tudná valaki írni, hogy mi az az alap konfiguráció amin kényelmesen fut a Win 7?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétmagos processzor, 2 giga memó, dx9-es videokártya. Ezen belül tökmindegy, jól kell mennie. Sokan állítják, hogy magasabb órajelen ketyegő egymagossal is jól megy.
2010. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÉN ilyen gépen használom gond nélkül: D945GCLF2

2 giga rammal.

2010. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem kell ide hatmagos proci, pont ez a windows7 lényege. Az én konfigurációm: Intel Celeron proc(1,86GHz), mobile intel graphic media accelerator x3100, 1GB DDR2, 80 GB HDD.

Ja és azt hozzáteszem hogy minden alkalmazás kényelmesen fut, és nem szaggat semmi. De ha játékokkal akarod telenyomni, ahhoz lehet nem elég az 1GB ram.

2010. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a harmadikkal értek egyet, végül én is hasonló gépre raktam fel és remekül megy....egyenlőre
2010. febr. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!